Hakkımızda

Kılıç & Kağıtçı Hukuk Bürosu 2011 yılında, temsil ettiğimiz müvekkillerimize yüksek kalitede hukuk hizmeti sunmak amacıyla kurulmuştur. Büromuz alanında uzman kadrosu ile hem avukatlık hem de hukuki danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Kılıç & Kağıtçı Hukuk Bürosu olarak işimize duyduğumuz saygı, çalışmalarımızdaki titizlikle en iyi ve doğru hizmeti en kısa sürede vermeyi hedeflemekteyiz.

Müvekkillerimizin her türlü hukuki sorununu aynı ciddiyet ve ilgi ile ele alıp en uygun çözüme; danışmanlık, yargılama ve takip yöntemleri çerçevesinde ulaşmaktayız.

İstanbul merkezli olarak kurulan hukuk büromuz ulusal ve uluslararası alanda hukuki danışmanlık, avukatlık  ve arabuluculuk hizmetleri sunmaktadır.

Kılıç & Kağıtçı Hukuk Bürosu olarak , ticari işletmelere ve bireylere tüm hukuk dallarında avukatlarımızın tecrübesiyle kesintisiz ve etkili bir hizmet vermekteyiz.

Büromuzun ana faaliyet alanları arasında; ticaret/şirketler hukuku, gayrimenkul hukuku, icra ve iflas hukuku, ceza hukuku, iş hukuku, tüketici hukuku, bankacılık ve finans hukuku, vergi hukuku, sigorta hukuku, aile hukuku, miras  hukuku, fikri ve sınai haklar hukuku, spor hukuku ile her alanda arabuluculuk faaliyetleri bulunmaktadır.